BALIA Z WKŁADEM POLIPROPYLENOWYM 200CM

Balia z wkładem polipropylenowym z piecem wewnętrznym

  • szt.
  • Gross price: 15,867.00 zł 12,900.00 zł

 

Standardowe wyposażenie:
Balia polipropylenowy Średnica - Ø 2,0m
1-Piec wewnętrzny ze stali nierdzewnej
2-Płot ochronny z mini barem na napoje
3-Dwa pierścienie ze stali nierdzewnej
4-Drewniane ławki jak na zdjęciu
5-Zawór do odprowadzania wody
6-Pokrywa do balii drewniana.
7-Pogrzebacz i szufelka i wiosło
8-Balia na szczycie z parapetem 
9-Drewniane schody. Ty wybierasz

10-Izolacja ścian i dna

Kolor wkładu do wyboru:szary,niebieski i czarny :

Pojemność balii: 1400 l

Dodatkowo oferujemy

SPA sprzęt. Wybierz poniżej:

1*System masażu pęcherzykami powietrza

  12 dysz i 1- LED 6 RGB Dodatkowe cena: 2299 zł netto.

Jest to system masażu bąbelkami powietrznymi z aeratorem, który rozluźnia i łagodzi mięśnie, utrzymując wodę, która obraca się i porusza wokół ciała. System nadaje codziennej kąpieli w wannie kompletnie nowy wymiar – głęboko odprężającego, relaksującego rytuału. Taki rodzaj masażu powoduje, że skóra jest bardziej dotleniona i nawet bez stosowania kosmetycznych dodatków do kąpieli staje się delikatna i jedwabiście miękka. Możesz także kontrolować przepływ powietrza, aby dostosować  intensywność. Ten system masażu jest zainstalowany w ławkach, w siedzeniach balii.
System masażu powietrznego składa się z 12 dysz dmuchających; Pompa powietrza 1,1kW; Przycisk kontrolny; Połączenie rurowe.

2*System hydromasażu 

   6 dysz i 1- LED  6 RGB Dodatkowe cena: 2400 zł netto.

System hydromasażu
Hydromasaż (intensywny masaż wodny) działa poprzez wypompowywanie wody z wanny z hydromasażem i wpychanie jej pod wysokim ciśnieniem do wanny przez dysze (może pompować do 1,1 m3 wody na minutę). Hydromasaż - 6 dysz zamontowany w ścianach wanny. Pompy wodne o mocy 1,1kW są rozmieszczone w ścianach, a strumienie te wytwarzają silny przepływ poruszającej się wody, zapewniając głęboki masaż ciała.

 

Podana cena obejmuje odbiór z naszego magazynu.

Oferujemy również dostawę bez wyładunku

Beczki kąpielowe dostarczamy do klienta za pośrednictwem firm spedycyjnych. Standardowo auta nie posiadają HDS lub dźwigów, więc rozładunek beczek kąpielowych odbywa się ręcznie.  Do zdjęcia beczki kąpielowej oraz ustawienia w dowolnym miejscu na działce lub w ogrodzie potrzebne są 4-5 osób. 

 

Aby zainstalować balię w ogrodzie, potrzebujesz stabilnej, jednolitej i zrównoważonej przestrzeni. Betonowy fundament nie jest konieczny. Zaleca się żwir, płytki  (płyty kamienne). Gleba z hummusem lub  trawa nie jest odpowiednia. Drenaż może być korzystny w zależności od lokalnych warunków. Ważne jest, aby powietrze mogło krążyć pod balią, aby wilgoć mogła odparować.