LUKSUSOWY DOMEK HOBBITA 2,4 M x 3,0 M

Wymiary zewnętrzne: 2,4 M x 3,0 M

Cena obejmuje:

Izolowane ściany kapsuły pokryte gontem: Do wyboru kolor Czarny/Szary/Czerwony/Zielony
Izolowana podłoga z drewna sosnowego
1 podwójne, szklane okno otwierane na tylnej ścianie
podwójne, szklane drzwi typu duńskiego ze standardowym uchwytem i zamkiem
Taras wykonany z impregnowanych desek tarasowych o grubości 28 mm

Specyfikacja:

Osoby: 2
Pokój: 1
Materiał: drewno sosnowe
Powierzchnia: 4,3 m² 
Wysokość: 2,6 m
Ściana: Panele sosnowe od wewnątrz i na zewnątrz 14 mm;
Grubość izolowanej ściany bocznej: 138 mm;
Grubość izolowanej przedniej ściany i tylnej: 120 mm
Podłoga: drewno sosnowe:28 mm;
Izolowana grubość podłogi: 158 mm
Izolacja z wełny mineralnej: 100 mm (podłoga i ściany)
Dach: Gonty bitumiczne
Rozmiar drzwi: 1010 x 1820 mm
Rozmiar okna: 700 x 900 mm
Taras: 1,0 m
 

Domek Hobbita jest doskonałym wyborem do życia na świeżym powietrzu. Zapewnia przytulne, wygodne i przestronne pokoje dla maksymalnie 4-6 osób. Jego wyjątkowy kształt wtapia się w krajobraz, dzięki czemu widok wygląda bardzo naturalnie i atrakcyjnie.

Domek Hobbita pozwala ludziom cieszyć się wspaniałą atmosferą na świeżym powietrzu, dlatego są bardzo często wybierane przez właścicieli kempingów i organizatorów festiwali muzycznych.

Domek Hobbita może być doskonale wykorzystany jako domek letniskowy ,luksusowy namiot w pensjonacie czy agroturystyce , biuro domowe, warsztat, kabina rybacka, chata na plaży, miejsce wypoczynku lub domek do zabawy dla dzieci.


Produkujemy 2 rodzaje domków Hobbita: standardowe i luksusowe.

Standardowe

Produkowane są standardowe domki o grubości ścianki 46 mm, szerokości 2,4 m (co pozwala na dostarczenie kompletnie zbudowanego  przez ciężarówkę z fabryki do miejsca docelowego) i 3,0 m (który musi być dostarczony jako paczka płaska) , ale jest bardziej przestronny i zapewnia możliwość skorzystania z toalety / prysznica). Standardowe domki mogą być produkowane od długości od 3 m do 5,9 m.

Luksusowe

Wykonane z drewna sosnowego o izolowanej strukturze; Luksusowo izolowane domki są zaprojektowane tak, aby były wygodne w różnych warunkach klimatycznych. Zapewnia ciepło , gdy na zewnątrz jest zimno. Luksusowo izolowane domki, inaczej niż standardowe , mogą mieć drzwi w stylu francuskim nie tylko z przodu, ale także na bocznej ścianie kapsuły. Luksusowo izolowane domki mogą mieć szerokość 2,4 m lub 3,25 m i długość od 3,0 do 5,9 m. Tak więc domki  o szerokości 2,4 m mogą być w całości kompletowane w fabryce i dostarczone do miejsca przeznaczenia, a o szerokości 3,25 wymagają montażu w wyznaczonym miejscu.

Materiały

Domki produkowane są z drewna termicznego lub sosnowego. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie najlepszej jakości sosny z Europy Północnej. Drewno sosnowe jest lekkie o regularnej fakturze, doceniane za przyjemny zapach. Sosny są gęstsze, żywiczne, a zatem trwalsze niż świerk. Drewno sosnowe jest elastyczne w użyciu, nadaje się do malowania i dlatego jest tak szeroko stosowane. Drewno termiczne produkowane jest przy użyciu wysokiej temperatury i pary. W wyniku procesu termicznego drewna, poprawiono stabilność wymiarową, biologiczną trwałość i właściwości izolacyjne. Do pokryć dachowych używamy gontów bitumicznych Icopal firmy Finish , które objęte są 10-letnią gwarancją.

Podana cena obejmuje odbiór z naszego magazynu.
Produkt dostarczany jest w częściach, na palecie wraz z instrukcją do samodzielnego montażu.

Rozmiar palety (szer. X dł. X wys.): 1 szt.
(1,2 x 3,0 x 2,6) 1400 kg

Rozmiar zmontowanego zasobnika (szer. X dł. X wys.):
(2,4 x 3,1 x 2,6) 1400 kg


Oferujemy również dostawę oraz profesjonalny montaż.
Koszt dostawy oraz montażu wyceniamy indywidualnie
Prosimy o kontakt przed zakupem.